ZHEGROVA DHE XHAKA KËSHTU ARGËTOHEN TEK BASELI

ZHEGROVA DHE XHAKA KËSHTU ARGËTOHEN TEK BASELI

Reprezentuesi kosovar, Edon Zhegrova, në fillim të këtij muaji u bë anëtari më i ri i gjigantit zviceranë, FC Basel.

Zhegrova u trasnferua në Basel nga Genku në formë huazimi për një vit e gjysmë, shkruan Insporti.