Zidane tregon cili është trajneri më i mirë në botë

Zidane tregon cili është trajneri më i mirë në botë

Gjatë konferencës së fundit për shtyp, përpara takimit që Reali do të zhvillojë me Bilbaon, Zinedine Zidane është pyetur dhe në lidhje me Pep Guardiolan, trajnerin e Manchester Cityt.më tepër në Insporti.com.