Zyrtare: Kosovare Asllani transferohet në Real Madrid

Zyrtare: Kosovare Asllani transferohet në Real Madrid

Tashmë është zyrtare, Kosovare Asllani është futbollistja më e re CD Tacon, që së shpejti do të quhet Real Madrid.

Asllani do të jetë pjesë e skuadrës CD Tacon, klub që është blerë nga Real Madridi dhe do të jetë ekipi i femrave të Real Madridit nga viti 2020, raporton Insporti

Lexo më shumë