Zyrtarisht, ky është pjesëtari më i ri i grupit “PINT”

Zyrtarisht, ky është pjesëtari më i ri i grupit “PINT”

Pjesëtari më i ri i grupit “Pint” të Mc Kreshës dhe Lyrical Son, është bërë këngëtari Art Abazi.

Në llogarinë e tij në Instagram, Arti ndau një foto me Kreshën, duke dhënë kështu edhe lajmin.

“Zyrtarisht PINT”- shkroi këngëtari krahas fotos, duke marrë urime të shumta nga ndjekësit e tij.

View this post on Instagram

Officially P.🌶.N.T

A post shared by Art Abazi (@art_abazi) on