Albin Kurti në Tiranë, Edi Rama e pret në kryeministri

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti është takuar me kryeministrin shqiptar Edi Rama. Rama e ka pritur Kurtin në zyren e tij në kryeminsitri, shkruan Ora News. Kurti gjatë ditës së sotme ka konfirmuar se do të udhëtojë për në Tiranë, për të marrë pjesë në një konferencë, ku … Continue reading Albin Kurti në Tiranë, Edi Rama e pret në kryeministri