Arrestohet i dyshuari që shpërndau lajmet e rreme për “vdekjen” e Isa Mustafës

Një person dyshohet se ka shpërndarë fotografi dhe video në të cilat shkruhet se ka vdekur kreu i LDK-së, Isa Mustafa, si pasojë e infektimit me Covid-19, për çka edhe është arrestuar. Ndalimin e këtij të dyshuari e ka konfimuar për Insajderi.com, Zyra për Informim e Policisë së Kosovës, të cilët thanë se me rastin … Continue reading Arrestohet i dyshuari që shpërndau lajmet e rreme për “vdekjen” e Isa Mustafës