Deputeti i VV-së: PDK-ja si Millosheviqi, vet inskenon dhe fajëson

Deklaratat e PDK-së që akuzojnë Lëvizjen Vetëvendosje si autore e rrahjes së bashkëshortes së ministrit në ikje Blerand Stavileci, për deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla nuk janë asgjë më shumë sesa sjellje të imituara nga regjimi i Sllobodan Millosheviqit. Madje sipas Sveçles PDK-ja vet e ka rrahur bashkëshorten e Stavilecit e po ashtu edhe … Continue reading Deputeti i VV-së: PDK-ja si Millosheviqi, vet inskenon dhe fajëson