Vetëvritet një person në Novobërdë

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur të premten në lagjen “Tanki Zabel” në Novobërdë, njofton Insajderi. Një person ka raportuar në polici se gjyshi i tij ka bërë vetëvrasje. Policia e Kosovës njofton se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor, i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës. “Trupi … Continue reading Vetëvritet një person në Novobërdë