​Zhduket një person në Prishtinë

​Zhduket një person në Prishtinë

Një person është zhdukur në Prishtinë, njofton Insajderi.

Rastin në polici e ka paraqitur bashkëshortja e të zhdukurit.

Ajo ka raportuar tek policia se bashkëshorti i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Personi është i zhdukur që nga dita e djeshme.

Policia nuk ka dhënë detaje të tjera./Insajderi.com