Pas arrestimit të Feros, lajmërohet Arbenita

Pas arrestimit të Feros, lajmërohet Arbenita

Prej disa ditësh çifti i shumëpërfolur Arbenita-Fero janë rikthyer serish në vëmendje të publikut, e kjo ndodhi pas që modelja e denoncoi reperin për dhunë.

Siç dihet, reperi tashmë ndodhet në paraburgim për 30 ditësh dhe përmes një postimi në rrjete sociale tha fjalën e tij, duke paralajmëruar se çështja mes tyre do shkojë deri në gjyq.

Ndërsa, Arbenita ka postuar një foto me avokatin Arianit Koci dhe i ka dhënë një mesazh Feros, duke treguar se ka nisur procedurat ligjore.

 

“Me avokatin tim do t’i inicojmë të gjitha procedurat e parapara ligjore. Faleminderit për mbështetjen, ju dua”, ka shkruar modelja në rrjetet sociale, duke ia bashkangjitur edhe një foto me avokatin në fjalë.

 

/Shqip.com