12 të vdekur dhe 525 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

12 të vdekur dhe 525 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

Shqipëria ka regjistruar 525 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, njofton Insajderi.

12 të tjerë kanë vdekur, teksa janë shëruar 111 persona.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se raste aktive në Shqipëri me Coronavirus janë 11,555./Insajderi.com