19 vjeçari shqiptar vdes pas një aksidenti në Itali

19 vjeçari shqiptar vdes pas një aksidenti në Itali

Një 19-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Itali.

Si pasojë e përplasjes së një furgoni me një skuter vdiq Ledio Cerriku me origjinë shqiptare dhe banues në qytetin e Romagna.

Aksidenti fatal ndodhi rreth orës 09:30, kur i riu shqiptar që po udhëtonte me skuter u përplas me një furgon të drejtuar nga një 37-vjeçar në kryqëzimin Via Bramante dhe Via Raffaello.\Oranews