Një veturë rrokulliset në Prishtinë, dyshohet për të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur sot gjatë orëve të para të mëngjesit. Një veturë është aksidentuar duke u rrokullisur në mes të rrugës në lagjen ‘Emshir’, të Prishtinës.

Një veturë rrokulliset në Prishtinë, dyshohet për të lënduar

Deri në kohën e raportimit, autoambulanca dhe ekipet e tjera sipas dëshmitarëve, ende nuk kanë arritur në vendin e ngjarjes./Gazeta Express.