31 të vdekur dhe 977 raste të reja me Covid-19

31 të vdekur dhe 977 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2 mijë e 930 teste nga ku 977 raste kanë rezultuar pozitiv, njofton Insajderi.

Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 31 pacientë me COVID-19, transmeton Klan Kosova

Po ashtu janë shëruar 843 persona./Insajderi.com