61 vjeçarja kapet duke kryer marrëdhënie seksuale me një 29 vjeçar në Shqipëri

61 vjeçarja kapet duke kryer marrëdhënie seksuale me një 29 vjeçar në Shqipëri

Një 61 vjeçare është arrestuar të enjten nga policia në Shqipëri pasi e njëjta u kap në ambientin e një hoteli duke kryer marrëdhënie seksuale me një 29 vjeçar, transmeton Insajderi.

Sipas policisë, shtetasja me inicialet N.P aktin e kishte kryer me shtetasin O.P në këmbim të pagesës.

“Nga specialistët për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme në DVP Tiranë u arrestuan në flagrancë për veprat penale ‘Prostitucioni’ dhe ‘Shfrytëzimi i prostitucionit’, shtetasja N. P., 61 vjeçe, banuese në Fier dhe shtetasi O. B., 29 vjeç, banues në Tiranë, sepse në bulevardin “Zogu i Parë”, në ambientet e një hoteli, shtetasja N. P. është kapur në flagrancë duke kryer marrëdhënie seksuale me shtetasin O. B., kundrejt shpërblimit”, thuhet në njoftimin e policisë./Insajderi.com