Shpëtim Krasniqi vuan nga një sëmundje e rëndë, i duhen 200 mijë euro

Shpëtim Krasniqi vuan nga një sëmundje e rëndë, i duhen 200 mijë euro

Shpëtim Krasniqi nga fshati Begaj Komuna e Vushtrrisë, i lindur në vitin 1999 është duke kaluar momentet më të vështira në jetën e tij, është diagnostifikuar me sëmundjen Leukemia acute.

Për shërimin e tij, i duhen rreth 200.000 euro per trajtim jashte vendit, shkruan Indeksonline.

Më poshtë gjeni të dhënat, për ti ndihmuar Shpëtimit:

Nr. I xhirollogaris në banken TEB

XK0520-16-0001446777-15

Llogaria është në emer të vllaut Leutrim Krasniqi.

APEL PËR NDIHME- URGJENTTë dashur qytetar, humanist dhe njerëz te vullnetit te mirë. Shpetim Krasniqi nga fshati Begaj…

Gepostet von Lumturije Krasniqi am Donnerstag, 16. Januar 2020