A i ka lyer shkallët Erion Veliaj në 4 të mëngjesit – flet ai

A i ka lyer shkallët Erion Veliaj në 4 të mëngjesit – flet ai

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka qenë i ftuar në ‘Shiko kush luan’ në Top Channel.

Ai në emision është pyetur nga fëmijet se a e ka përmbushur detyrën e kryeministrit Rama, për t’i lyer shkallët e një apartamenti.

Veliaj e ka pranuar pyetjen me shaka dhe ka thënë se ato janë lyer menjëherë.

Ndërsa, Ora News, ka shkuar në vendin e ngjarjes për të parë se a janë lyer vërtetë ato, dhe pamjet e tregojnë të vërteten.