A po kalon Naim Bazaj në AAK?

A po kalon Naim Bazaj në AAK?

Pasi dështoi të bëhej kryetar i PDK-së në Drenas, Naim BAzaj është takuar me deputetin e AAK-së dhe vëllain e kryeministrit të dorëhequr, Daut Haradinajn.

Bazaj është dëshpëruar pas rezultateve të zgjedhjeve partiake në Drenas.

Edhe pse deklarohej se kishte marrë mbështetjen e kryetarit të pastisë, Bazaj nuk kishte mundur ta fitojë garën për të parin e PDK-së në Drenas.

Daut Haradinaj e konsideron mik Naim Bazajn, por një takim mes tyre si ky në foto është i pazakontë.

“Me mikun tim Naim Bazaj”, ka shkruar Haradinaj në mbishkrimin e fotografisë.

A po kalon Naim Bazaj në AAK? /Insajderi.com

Me mikun tim Naim Bazaj!

Gepostet von Daut Haradinaj am Freitag, 26. Juli 2019