AAK prezanton kandidatin për kryetar të Pejës

AAK prezanton kandidatin për kryetar të Pejës

Arber Total do të jetë kandidat i Aleancës për Ardhmerinë e Kosovës për kryetar të Pejës.

Ai me profesion është doktor dhe synon pozitën e të parit në komunë, njofton Insajderi.

Kandidimin e tij e ka kumtuar kryetari i degës së AAK-së në Pejë, Arbër Grabovci.

“Urime kryetari im urime kryetari i ri Pejës”, ka shkruar  ai në Facebook.

Zgjedhjet lokale mbahen në vjeshtën e këtij viti, ndërsa partia që drejtohet nga Ramush Haradianj ka filluar kandidimin e kandidatëve për kryetarë të komunave. /Insajderi.com

 

Urime kryetari im urime kryetari i ri Pejës ❤️

Posted by Arber Grabovci on Wednesday, 5 May 2021