AAK takim me Kryesinë dhe Këshillin Drejtues

AAK takim me Kryesinë dhe Këshillin Drejtues

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë takim me Këshillin Drejtues dhe Kryesinë e saj, shkruan Insajderi.

Nëpërmjet një komunikate për media, nga AAK kanë njoftuar  se takimi do të mbahet sot e hënë me fillim nga ora 16:00. Pas kësaj, thuhet se do të dalin para medieve për të treguar në lidhje me takimin./ Insajderi.com