Ahmeti, Krasniqit: Tregom si të ka shantazhuar Molliqaj për t’u bërë kundër Kurtit

Ahmeti, Krasniqit: Tregom si të ka shantazhuar Molliqaj për t’u bërë kundër Kurtit

Valdrin Ahmeti i Vetëvendosjes është përplasur dhe Frashër Krasniqi e PSD-së.

Ahmeti i ka thënë Krasniqit t’i tregojë se si është shantazhuar nga Dardan Molliqaj.

“Frashër Kransiqi është mirë me na tregu se si e ka shantazhu Dardan Molliqaj për me u bo kundër Albinit”, i ka thënë Ahmeti, Krasniqit në Rubikon.

“Legen i Dautit je bo. Boll më. Ky ka ardh me ja la duart me krim e haraç AAK-së. Ti je legen që përfaqëson homologimin e Pal Lekajt dhe 53 milionshin për Bechtel Enkas”, i ka thënë Ahmeti – Krasniqit.

insajderi.com