Ahmeti për rregullimet e trotuareve në Prishtinë: Janë prioritet i muajit

Ahmeti për rregullimet e trotuareve në Prishtinë: Janë prioritet i muajit

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një postimi ka treguar për rregullimet e trotuarit në qendër të kryeqytetit.

Ahmeti përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Tëitter, ka shkruar se këto rregullime janë prioritet në muajt në vijim.

“Rregullimet në trotuare, parkingjet e vogla, gjrlbërimet dhe rigjenerimet që përmirësojnë mobilitetin janë prioritet në muajt në vijim.  #prishtina #platformadigjitale”, ka shkruar Ahmeti. /Insajderi.com