Akrobacionet e të dyshuarit për vrasjen e 22-vjeçarit – Ngrit dhe ndalon veturën më duar

Akrobacionet e të dyshuarit për vrasjen e 22-vjeçarit – Ngrit dhe ndalon veturën më duar

Liridon Uruqi, i dyshuar për vrasjen e 22-vjearit mbrëmë në Bresalc të Gjilanit, njihet për publikun për jetën luksoze të tij dhe akrobacionet sportive, që ai i poston në rrjetet sociale.

Uruqi kohë më parë në rrjetin social Instagram, kishte postuar disa video, teksa ‘shpërfaqte’ fuqinë e tij fizike.

Në njërën video shihet gjersa Uruqi, ngrit në ajër një veturë, kurse në një video tjetër, ai e ndalon atë me duar, duke mos e lejuar që të lëvizë./Insajderi.com

https://www.instagram.com/p/Ba3d4-GDic8/?taken-by=liridonuruqi

 

https://www.instagram.com/p/BgwFHAIgMEU/?taken-by=liridonuruqi

https://www.instagram.com/p/BhcGzSqARLm/?taken-by=liridonuruqi