Aksident i rëndë afër Aeroportit të Tiranës

Aksident i rëndë afër Aeroportit të Tiranës

Një aksident i rëndë trafiku është shkaktuar të enjten rreth orës 14:00, në afërsi të Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës.

Në pamjet e siguruara nga Insajderi shihet se në aksident janë përfshirë një veturë dhe një kamion.

Nuk dihet nëse ka të lënduar, por në vendin e ngjarjes është parë ambulanca dhe policia./Insajderi.com