fbpx

Aksident i rëndë në Komoran, ka të lënduar

Aksident i rëndë në Komoran, ka të lënduar

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Prishtinë-Pejë, më saktësisht në fshatin Komoran.

Insajderi ka siguruar fotografi nga ky aksident, ku si pasojë ka edhe të lënduar.

Në vendin e ngjarjes është parë edhe Ambulanca, për trajtimin e të lënduarve.

Shkaqet e aksidentit ende nuk dihen, mirëpo gjatë pasdites i gjithë vendi është shoqëruar me reshje të mëdha shiu dhe erëra të forta. /Insajderi.com