Aksident i rëndë në lagjen Taukbahçe të Prishtinës [video]

Aksident i rëndë në lagjen Taukbahçe të Prishtinës [video]

Një veturë është përfshirë sot në një aksident në lagjen Taukbahçe të Prishtinës, pasi është përplasur në një pemë pranë parkut të lagjes.

Insajderi ka siguruar një video dhe foto nga ngjarja që ka ndodhur sot rreth orës 18:00. Në pamje shihet vetura e përplasur në pemë.

Sipas dëshmitarëve, policia ka dalur në vendin e ngjarjes por ende nuk dihet për fatin e personave të përfshirë në aksident. /Insajderi.com

VIDEO:

https://video.gjirafa.com/insajderi?video=aksident-ne-taukbahce