Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Podujevë

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Podujevë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Podujevë, respektivisht në fshatin Besi.

Në këtë aksident janë përfshirë një veturë e tipit “Mercedes” si dhe automjeti ‘pikap’.

Njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

Po ashtu, në vendngjarja ka shkuar edhe ekipi i Qendrës Klinike Universitare.

Aksident i rëndë në magjistralen Podujevē-Prishtinë, saktësisht në fshatin Besi! ⤵️

Gepostet von Podujeva.net am Donnerstag, 30. Mai 2019