Aksident i rëndë në Prishtinë

Aksident i rëndë në Prishtinë

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë te Spitali, afër zyrave të EULEX.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Prishtinë, Flora Ahmeti, për Insajderin e ka konfirmuar këtë aksident.

“Sot rreth orës 07:00 në rrugën, “Arbnor dhe Astrit Dehari”, në Prishtinë. Ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy automjeteve në lëvizje. Si pasoj e aksidentit janë lënduar janë dërguar për trajtim mjekësor. Me rastin po merret njësiti I komunikacionit rrugor”, tha Ahmeti /Insajderi.com/