fbpx

Aksident i rëndë trafiku në Veternik, dy persona të lënduar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Prishtinë, konkretisht në lagjen Veternik. Ku të lënduar kanë mbetur dy persona.

Sipas informacioneve, vetura ka devijuar rrugën duke dashur të bëjë tejkalim dhe si pasojë ka goditur një shtyllë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe policia.