Aksident me të lënduar në Prizren

Aksident me të lënduar në Prizren

Policia në Prizren raporton për një aksident trafiku në të cilin janë përfshirë një veturë dhe një motoçikletë.

Sipas Policisë në ngjarjen që ka ndodhur në rrugën “Kukësi” si pasojë e aksidentit lëndime kanë marr drejtuesi i veturës i përkatësisë turke dhe pasagjeri i motoçikletës.

Të njëjtit janë dërguar për trajtim në spitalin e Prizrenit. Nuk raportohet për të arrestuar.