Aksident mes dy veturash në Drenas, lëndohet një person

Sot ka ndodhur një aksident në fshatin Tersenik të komunës së Drenasit.

Rastin për Insajderin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani.

Si pasojë e aksidenti një person është lënduar.

“Sot në ora 09:25, në fshatin Terstenik ka ndodhur një aksident trafiku ku janë përfshirë dy vetura. Si pasojë e aksidentit deri më tani një përson ka pësuar lëndime dhe  i njejtit është dërguar për tretman mjekësor. Njesitet policore janë duke u marrë me rastin”, ka thënë Kelani/Insajderi.com