Aksident mes tre mjeteve në Pogradec

Aksident mes tre mjeteve në Pogradec

Një aksident ka ndodhur pranë fshatit Buçimas të Pogradecit. Tre makina janë përfshirë në këtë aksident, por nuk ka pasur të lënduar, njofton Insajderi.

Frenimi i shpejtë i njërit prej mjeteve është bërë shkak i aksidentit, gjë që ka sjellë edhe përplasjen e dy makinave të tjera nga pas.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit./Insajderi.com