Aksident në Llogara, makinat përplasen ‘kokë më kokë’

Aksident në Llogara, makinat përplasen ‘kokë më kokë’

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në zonën e njohur turistike të Llogarasë, njofton Insajderi.

Aksidenti ka ndodhur këtë pasdite, ndërsa bëhet me dije se dy makina janë përplasur me njëra –tjetrën.

Automjetet janë përplasur kokë më kokë , duke shkaktuar dëme materiale të konsiderueshme.

Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje dhe po hetojnë gjithçka ka ndodhur./Insajderi.com