Aksident në mes katër veturave, lëndohen 9 persona

Aksident në mes katër veturave, lëndohen 9 persona

Nëntë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti në rrugë “Tirana” në Gjakovë, shkruan Insajderi.

Policia ka njoftuar se në aksident janë përfshirë katër vetura.

“Është raportuar për një aksident trafiku në mes të katër automjeteve. Përveç dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar tetë persona , tre meshkuj dhe  pesë femra K/Shqiptar-e, dhe një mashkull shtetas i huaj”, thuhet në raportin e policisë.

Të lënduarit kanë pranuar trajtim mjekësor. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori ndërsa rasti është duke u hetuar./Insajderi.com