Aksident në Pejë, ka persona të lënduar

Aksident në Pejë, ka persona të lënduar

Në pasditen e sotshme, rreth orës 15:00 ka ndodhur një aksident trafiku në Pejë me ç’rast ka edhe të lënduar, njofton Insajderi.

Rastin për Gazetën Insajderi e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës Driton Rugova.

Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave dhe konfirmohet se ka të lnduar, si dhe policia është në vendin e ngjarjes ku po merret me rastin./Insajderi.com