Aksident në Prishtinë

Një aksident ka ndodhur në Prishtinë ku personi ka qenë nën ndikim të alkoolit.

Aksident në Prishtinë

Është arrestuar një dyshuari pasi që i njëjti përderisa ishte duke drejtuar veturën nën ndikim të alkoolit, ka shkaktuar aksident trafiku.

Si pasoj e aksidentit, dy persona pësojnë lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor, thuhet në raportin ditor të Policisë së Kosovës.

Me vendim te prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Insajderi.com/