Aksident në Prishtinë mes veturës e traktorit

Aksident në Prishtinë mes veturës e traktorit

Një aksident trafiku në mes të një traktori dhe një veture ka ndodhur pasditen e sotme në Prishtinë

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orësh 15:00 policia është informuar për një aksident në mes dy automjetesh në lagjen “Arbëria” në Prishtinë. Nuk ka persona të lënduar, vetëm dëme material”, ka treguar Ahmeti. /Insajderi.com