Aksident në qendër të Prishtinës

Një aksident ka ndodhur në qendër të Prishtinës.

Aksident në qendër të Prishtinës

Një aksident ka ndodhur në mes të Parishtinës, tek katedralja e qytetit.

Insajderi.com ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes.

Policia e Kosovës ka dalur në vendin e ngjarjes dhe nuk raportohet për viktima, por shihen dëme të mëdha materiale.

Aksidentet janë rritur shumë viteve të fundit në Kosovë, duke bëre që Policia e Kosovës të apelojë për kujdes të shtuar. /Insajderi/