Aksident në rrugën Fushë Kosovë-Prishtinë, dy të lënduar

Aksident në rrugën Fushë Kosovë-Prishtinë, dy të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që është shkaktuar të shtunën mbrëma në rrugën Fushë Kosovë-Prishtinë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:00.

Bazuar në të dhënat fillestare në këtë aksident është i përfshirë një automjet.

Rastin për Insajderi-n e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti”, ka thënë ajo./Insajderi.com