Aksident në Suharekë, gjashtë të lënduar

Aksident në Suharekë, gjashtë të lënduar

Një aksident trafiku në mes dy veturave ka ndodhur në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë, ku si pasojë lëndime trupore pësojnë dy vozitësit dhe katër pasagjere.

Sipas Policisë, të lënduarit kanë marrë trajtim mjekësor e më pas lirohen nga qendra shëndetësore-Suharekë.

Nuk raportohet për të arrestuar. Ndërsa, rasti është iniciuar dhe mbetet nën hetime.