Aksident në Tiranë, plagosen dy persona

Aksident në Tiranë, plagosen dy persona

Ka ndodhur një aksident në Tiranë në zonën “Astriti” ku si pasojë e përplasjes me motor janë dy plagosur dy persona, njofton Insajderi.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin shtetëror dhe janë nën mbikëqyrjen e mjekëve. /Insajderi.com