Aksident tjetër trafiku te Menza e Studentëve

Aksident tjetër trafiku te Menza e Studentëve

Ka ndodhur një tjetër aksident trafiku te Menza e Studentëve, me ç’rast janë përplasur dy vetura, njofton Insjaderi.

Incidenti ka ndodhur rreth orës 12:00, dhe ka të lënduar.

Gazeta Online Insajderi ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Gjatë ditës së sotshme semaforët te vendi i ngjarjes nuk janë duke punuar, ku si pasojë kanë ndodhur dy aksidente brenda dy orësh.

Insajderi ka provuar të kontaktojë me Policinë e Kosovës për t’u informuar për numrin e personave të lënduar dhe gjendjen e tyre dhe arsyen e mosfunksionimit të semaforëve, por nuk ka marrë përgjigje akoma. /Insajderi.com