fbpx

Aksident trafiku në Gjilan – rrokulliset vetura

Aksident trafiku në Gjilan – rrokulliset vetura

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Gjilan.  Konkretisht në fshatin Bresalc. Nga pamjet shihet se si një veturë është rrokullisur.

Policia dhe autoambulanca ka dal në vendin e ngjarjes.

Përveç dëmeve materiale ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga aksident.

Insajderi do t’ju mbajë të informuar në lidhje me rastin.