Aksident trafiku në Istog – Raportohet për të lënduar

Aksident trafiku në Istog – Raportohet për të lënduar

Një aksident trafiku sapo ka ndodhur në  fshatin Vrellë të Istogut, ku sipas dëshmitarëve, përveç dëmeve materiale, disa persona kanë marrë lëndime të lehta.

Policia ende nuk ka dal në vendin e ngjarjes, shkuran KP.

Ndërkohë, sipas dëshmitarëve të cilët kanë dërguar edhe fotografi, në aksident kanë qenë të përfshira një veturë me targa të huaja dhe një tjetër me targa të Kosovës./ Insajderi.com