Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë

Një vetaksident trafiku ka ndodhur mesditën e së shtunës në rrugën nacionale Prishtinë –Pejë.

Sipas pamjeve të siguruara nga redaksia, shihet se vetura ka përfunduar mbi mbrojtëset anësore të rrugës.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe policia.

Ndërkohë, ende nuk dihet se si ka ardhur deri të aksidenti dhe nëse ka të lënduar.

Insajderi do të ju mbajë të informuar./Insajderi.com