Aksident zinxhiror në Komoran

Një aksident zinxhiror para pak minutash  ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë,  konkretiksisht në fshatin Komoran.

Në fotografitë e dërguara në Gazetën Insajderi, shihet se disa makina dhe një kaminon janë të përfshira.

Nuk dihet për të lënduarit. Insajderi do t’iu mbajë të informuar.