Para pak minutave në fshatin Qyshk të Pejës, një tren e ka goditur një veturë. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar një pers" />

Aksidenti në mes të trenit dhe veturës në Pejë – Policia jep detaje

Aksidenti në mes të trenit dhe veturës në Pejë – Policia jep detaje

Para pak minutave në fshatin Qyshk të Pejës, një tren e ka goditur një veturë. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar një person i cili gjendet jashtë rrezikut për jetë.

Rastin për Insajderin e ka konfirmuar Xhevat Ibra, zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës.

“Aksidenti është në mes të një automjeti dhe treni. Aksidenti ka ndodh në fashtin Qyqk të Pejës. Treni e ka goditë një automjetë. Një person është i lënduar dhe është jashtë rrezikut për jetë”, ka thënë Ibra për Insajderin.