Albin Kurti: S’jam takuar me Hashim Thaçin

Albin Kurti: S’jam takuar me Hashim Thaçin

Albin Kurti, kandidati për kryeministër të vendit, ka thënë s’e nuk është takuar me Hashim Thaçin në Berlin.

“Jo s’jemi takuar. Ishim në panele të ndara”, ka thënë shkurt Albin Kurti në RTK.

Thaçi dhe Kurti ishte ftuar në Berlin në një konferencë ku është diskutuar për politikat rajonale./Insajderi.com