Ambasada e Kosovës në Itali del me një njoftim

Ambasada e Kosovës në Itali del me një njoftim

Ambasada e Kosovës në Itali, ka njoftuar qytetarët se nuk do të punojnë më 1, 4.6 dhe 7 janar të vitit 2021.

Kjo për shkak të festës së Vitit të Ri.

“Shfrytëzojmë rastin që t’ ju urojmë festa të mbara të gjithëve”, thuhet në deklaratën e Ambasadës. /Insajderi.com

 

NJOFTIM

Të nderuar bashkëqytetarë,

Ju njoftojmë se me rastin e Festave të Fundvitit, Ambasada e Republikës së Kosovës…

Posted by Ambasada e Republikës së Kosovës në Itali on Thursday, 31 December 2020