Anëtari i VV-së tregon kush po e pamundëson koalicionin me LDK-në

Anëtari i VV-së tregon kush po e pamundëson koalicionin me LDK-në

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Avni Zogiani, ka deklaruar se Agim Veliu, Lutfi Haziri dhe Driton Selmanaj, janë disa nga zyrtarët e LDK-së, që e sulmojnë VV-në dhe koalicionin, shkruan Insajderi.

Zogiani ka shtuar se për dallim nga LD, në VV askush nuk e bën këtë dhe të gjithë janë të fortë e të kujdesshëm në paraqitjet publike.